Pszenica ozima Hondia C1 50kg Vibrance Star

Dostępność: Brak towaru
Cena: 3 780,00 zł 3780.00
ilość t.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: DANKO
Kod produktu: HONDIA

Opis

Pszenica ozima Hondia - rozwiązanie na miarę indywidualnych oczekiwań

Pszenica ozima Hondia wyróżnia się bardzo wysokim poziomem plonowanie na terenie Polski. Odmiana posiada wyjątkowe parametry jakościowe ziarna, co dodatkowo zwiększa opłacalność jej zakupu. Ziarno pszenicy ozimej Hondia jest grube odznaczające się bardzo dobrym wyrównaniem oraz obniżoną zawartością pośladu. Co więcej, ta odmiana charakteryzuje się niezwykłą zdrowotnością wśród pszenic ozimych, a odporność na mróz zapewnia większe bezpieczeństwo uprawy. Pszenica ozima Hondia sprawdza się na glebach o nieregulowanym pH, co pozwala na uprawę na nieco słabszych stanowiskach.

 

Pszenica ozima Hondia - cena

Dostępna w ofercie naszego sklepu pszenica ozima Hondia wyróżnia się korzystną ceną, dodatkowo skłaniająca do lepszego zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Jej wysokość jest całkowicie adekwatna do jakości proponowanych przez nas produktów i został ustalony z uwzględnieniem oczekiwań zainteresowanych naszą ofertą osób. W wyniku tego, decydując się na zakupy w naszym sklepie, klient nie musi obawiać się o nadmierne nadwyrężenie swojego budżetu. Taka sytuacja zwiększa zadowolenie z dokonanej transakcji i zachęca do ponownego skorzystania z naszej szerokiej oferty.

 

Pszenica ozima Hondia - opinie zadowolonych klientów

Znajdująca się w gamie produktów naszego sklepu internetowego pszenica ozima Hondia cieszy się korzystnymi opiniami ze strony wielu osób. Rolnicy chwalą ją za bardzo dobrą zdolność krzewienia, a także doskonałą jakość, przekładającą się na klasę upraw.

Pozytywny odbiór ze strony naszych klientów wynika także z najwyższego poziomu obsługi, z którym można spotkać się, decydując się na zakupy w naszym sklepie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetowe, dlatego do każdej transakcji podchodzimy w sposób indywidualny oraz rzeczowy. Stawiamy na klarowną komunikację z klientami, ponieważ wierzymy, że jest ona kluczem do budowania pozytywnych relacji, na których nam niezwykle zależy.
Pszenica ozima Hondia

Oferujemy naszym klientom wysokiej klasy pszenicę ozimą Hondia, która sprawdzi się na wielu rodzajach gleb. To doskonały wybór, zapewniający najlepsze plony, z których z pewnością będziesz w pełni usatysfakcjonowany. W razie jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować w celu uzyskania na nie szczegółowych odpowiedzi. Posłużymy profesjonalnymi poradami oraz przekażemy szereg cennych wskazówek, dzięki którym podjęcie optymalnej decyzji zakupowej nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

 

Pszenica ozima Hondia C1 - Nasiona PREMIUM

Zaprawa: Vibrance Star z dodatkiem Nanogro Forte Superstart

Opakowanie: worek papierowy 50kg

Cena za 1 tonę (zakup np. 400kg – proszę wpisać 0,4t)

Wysyłka kurierem - 200zł za miejsce paletowe za każde rozpoczęte 1000kg.

Zamówienie produktu lub pytania - 605 102 201

Cechy:

  • Pszenica ozima hodowli DANKO charakteryzująca się bardzo wysokim poziomem plonowania na terenie Polski.
  • Pszenica Hondia posiada rewelacyjne parametry jakościowie ziarna. W Polsce jakość oceniona została na pograniczu grupy E/A.
  • Nr 1 w plenności przy opóźnionych siewach.
  • Ziarno pszenicy Hondia jest grube o bardzo dobrym wyrównaniu i obniżonej zawartości pośladu.
  • Charakteryzuje się wysoką zdrowotnością wśród pszenic ozimych. Wysoka zimotrwałość zapewnia bezpieczeństwo uprawy.
  • Toleruje nieuregulowane pH, co daje możliwość uprawy na słabszych stanowiskach.
  • Posiada bardzo dobrą zdolność krzewienia. Zalecana norma wysiewu wynosi 320-350 ziaren kiełkujących na 1 m² (ca. 170-190 kg/ ha).
  • W przypadku wczesnych siewów i intensywnej technologii uprawy normę należy zmniejszyć o 10%.
  • W przypadku opóźnionych siewów normę wysiewu należy zwiększyć o 10%.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl