do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Benefito - program korzyści BASF dla rolnika

Benefito- program korzyści BASF dla rolnika

Benefito- program korzyści BASF dla rolnika

Firma BASF od kilku lat wychodzi do rolników z programem korzyści, który ma na celu zwrócenie części poniesionych kosztów za zakup produktów tej firmy. Upraszczając program ten polega na tym, że rolnik za zakupione towary objęte promocją zbiera punkty (każdy produkt ma przypisaną ilość punktów), które może wymienić na wiele różnych benefitów.

Co może zyskać rolnik biorąc udział w programie Benefito?

Osoba biorąca udział w promocji może wymienić zebrane punkty na rabat, który zostanie przelany na podane w formularzu podczas rejestracji konto bankowe. Można też skorzystać z wymiany punktów na karty przedpłacone, którymi można płacić we wszystkich placówkach korzystających z terminala płatniczego. Inną opcją jest otrzymanie karty Orlenu z odpowiednią kwotą naliczoną za punkty lub uzyskanie bonów i kart podarunkowych do wykorzystania w znanych punktach handlowych.

Jakie produkty obejmuje program Benefito?

Program Benefito obejmuje szereg produktów używanych w rolnictwie w uprawie zbóż, rzepaku, kukurydzy, buraków cukrowych, ziemniaków, roślin strączkowych. Jest to pierwszy program, który wyszedł również z rabatowaniem produktów dla producentów owoców oraz warzyw. Dokładna lista produktów wraz z ilością punktów uzyskanych za zakup znajduję się na stronie BASF.

W promocji na produkty używane wiosną znajdowały się między innymi takie produkty jak:

Duet na Start, Revyflex, RevyTop, Medax Max, Revysky, Priaxor, Mocarz 75WG, Systiva 333 FS, Kinto Plus, Pictor 400 SC,  Caryx 240 SL, Signum 33WG, Revyona

Produkty do stosowania w zabiegach jesiennych

W promocji jesiennej wartymi uwagi produktami jest Caryx 240 SL, gdzie za każdą zakupioną litrówkę nalicza się 30 zł rabatu, a za zakupione 10 litrów 150 zł. Caryx jest środkiem ochrony roślin używanym w produkcji rzepaku przeznaczonym do regulowaniu wzrostu oraz ochrony fungicydowej. Zawiera dwie substancje czynne: chlorek mepikwatu oraz metkonazol. Powinno się go stosować w fazie 4-6 liści rzepaku jesienią w dawce od 0,5 do 1l/ha lub wiosną na początku fazy wydłużania się pędu głównego w dawce 1-1,4 l/ha.

Produktami zbożowymi, które obejmuje promocja jesienna jest herbicyd Pontos gdzie za zakup 5l można dodatkowo uzyskać  150 zł rabatu. Pontos zawierający w swoim składzie substancje czynne flufenacet i piklofenafen zwalcza szeroki wachlarz chwastów dwuliściennych oraz chwasty jednoliścienne takie jak miotła zbożowa czy wyczyniec polny. Środek ten można stosować od momentu siewu do końca fazy krzewienia zbóż.  

Kolejnym produktem zbożowym jest zaprawa grzybobójcza do zaprawiania materiału siewnego Kinto Plus. Za zakup 1 litra rolnik otrzymuję 12 zł rabatu. Zaprawa ta posiada trzy substancje aktywne: fludioksonil, fluksapyroksad, tritikonazol. Połączenie tych substancji zapewnia bardzo dobrą ochronę przed takimi chorobami jak pleśń śniegowa, fuzaryjna zgorzel siewek, śnieć cuchnąca pszenicy, głownia pyląca jęczmienia, pasiastość liści jęczmienia, głownia źdźbłowa żyta. Dawkowanie tego produktu wynosi 150 ml środka na 100 kg ziarna.

Jak zarejestrować się w promocji ?

Rejestracja w programie jest bardzo prosta . Wystarczy wejść na stronę BASF Benefito i założyć konto podając swoje dane. Zakładając konto raz użytkownik posiada konto do użytku we wszystkich przyszłych edycjach tego programu lojalnościowego. Zakładając konto np. w trakcie trwania roku do programu można zgłaszać zakupy od początku roku kalendarzowego. Wykonując zgłoszenie zakupu środków wystarczy zrobić skan lub zdjęcie faktur za zakup. W przypadku zakupów u autoryzowanego sprzedawcy BASF jakim jest nasza firma zakupy naliczają się automatycznie.

Czas trwania akcji

Akcja trwa od 02.01.2023 do 31.12.2023. Należy natomiast zwracać uwagę na terminy zakupu i czas zgłaszania zakupu poszczególnych środków. Dla środków w promocji jesiennej premiowany jest zakup środka Pontos w przedziale czasowym 15.05-31.10.2023. Natomiast dla produktu Caryx 240SL w wariancie podstawowym zakupu można dokonywać od 01.06 do 16.10.2023, a czas na dostarczenie faktury dla obu tych produktów wynosi 15.11.2023. Wszystkie szczegóły akcji są dostępne na stronie tej promocji.  Zwrot pieniędzy za naliczone punkty następuje do 14 dni od daty wystawienia noty.

Zachęcamy wszystkich naszych klientów do wzięcia udziału i skorzystania z promocji przygotowanych przez naszego partnera - firmę BASF!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

e-sklep@superplony.pl 

+48605102201

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl