Każdy, kto profesjonalnie zajmuje się uprawą roślin różnego typu, na pewno zgodzi się co do tego, że grzyby potrafią wyrządzić ogromne szkody. W związku z tym zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą fungicydów. To nic innego jak profesjonalne chemiczne środki grzybobójcze.

Fungicydy pozwalają w łatwy i skuteczny sposób zwalczać choroby roślin spowodowane przez grzyby oraz im zapobiegać. To środki chroniące owoce, zboża, a także warzywa. Wszystkie proponowane przez nas produkty zostały legalnie dopuszczone do sprzedaży, mają bezpieczny skład i potwierdzone działanie. Oferujemy szeroki wybór tych środków, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że uprawy narażone są na szkodliwe działanie bardzo wielu gatunków grzybów (oomycetes, nekrotroficznych czy biotroficznych). Jeżeli Twoje rośliny poważnie chorują, najlepiej zleć wykonanie odpowiednich badań laboratoryjnych pod kątem typu patogenów – to pozwoli Ci odpowiednio dobrać fungicyd. Proponowane przez nas środki mogą również służyć profilaktyce.

Fungicydy

Infinito 687,5 SC 5L Infinito 687,5 SC 5L
Producent: BAYER
Cena: 714,39 zł
zobacz więcej
Aliette 80 WG 1KG Aliette 80 WG 1KG
Producent: BAYER
Cena: 124,51 zł
szt.
zobacz więcej
Amistar 250 SC 0,2L Amistar 250 SC 0,2L
Producent: SYNGENTA
Cena: 44,15 zł
zobacz więcej
Amistar 250 SC 1L Amistar 250 SC 1L
Producent: SYNGENTA
Cena: 183,24 zł
szt.
zobacz więcej
Amistar 250 SC 5L Amistar 250 SC 5L
Producent: SYNGENTA
Cena: 819,18 zł
szt.
zobacz więcej
Amistar Gold Max 1L Amistar Gold Max 1L
Producent: SYNGENTA
Cena: 175,38 zł
szt.
zobacz więcej
Amistar Gold Max 5L Amistar Gold Max 5L
Producent: SYNGENTA
Cena: 806,62 zł
szt.
zobacz więcej
Axidor 1L Axidor 1L
Producent: UPL
Cena: 55,18 zł 61,31 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Axidor 5L Axidor 5L
Producent: UPL
Cena: 273,78 zł
szt.
zobacz więcej
Cabrio Duo 112 EC 10L Cabrio Duo 112 EC 10L
Producent: BASF
Cena: 1 039,18 zł
szt.
zobacz więcej
Cabrio Duo 112 EC 1L Cabrio Duo 112 EC 1L
Producent: BASF
Cena: 111,36 zł
szt.
zobacz więcej
Carial Star 500 SC 10L Carial Star 500 SC 10L
Producent: SYNGENTA
Cena: 2 817,67 zł
szt.
zobacz więcej
Carial Star 500 SC 1L Carial Star 500 SC 1L
Producent: SYNGENTA
Cena: 307,64 zł
szt.
zobacz więcej
Carial Star 500 SC 5L Carial Star 500 SC 5L
Producent: SYNGENTA
Cena: 1 256,00 zł 1 450,46 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Duet Na Start_(8ha) Duet Na Start_(8ha)
Producent: BASF
Cena: 1 195,99 zł
szt.
zobacz więcej
Elatus Era 1L Elatus Era 1L
Producent: SYNGENTA
Cena: 305,64 zł
zobacz więcej
Elatus Era 5L Elatus Era 5L
Producent: SYNGENTA
Cena: 1 472,48 zł
szt.
zobacz więcej
Fluazinova 500 SC 1L Fluazinova 500 SC 1L
Producent: FINCHIMICA
Cena: 129,27 zł 143,63 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Fungicydy w ofercie Superplony.pl

Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, nieustannie dbamy o rozwój naszej oferty, także tej dotyczącej fungicydów. Zadbaliśmy również o staranną selekcję produktów, więc do Twojej dyspozycji pozostawiamy wyłącznie preparaty charakteryzujące się wydajnym działaniem i bardzo dobrym składem.

Zachęcamy Cię do zakupienia środków grzybobójczych za pośrednictwem naszego sklepu, gdyż możemy pochwalić się bardzo atrakcyjną ofertą, a tym samym konkurencyjną względem innych sklepów. Przejrzyj produkty w tej kategorii – na pewno znajdziesz wśród nich propozycję odpowiadającą Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

Wydajne fungicydy – opinie klientów

Zakupy w naszym sklepie robią chętnie osoby świadome swoich potrzeb wobec preparatów pomagających w uprawie różnego rodzaju roślin. W związku z tym mamy przyjemność zaopatrywać wielu polskich rolników między innymi w środki grzybobójcze, które pozwalają na bardzo sprawne zwalczanie grzybów atakujących uprawiane rośliny.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, więc oferowane przez nas fungicydy charakteryzują się bardzo dobrym składem. To z kolei bezpośrednio przekłada się na ich skuteczne i wydajne działanie. Jeżeli chciałbyś poradzić sobie z problemem grzybów sprawnie i bez większych problemów, koniecznie zamów któryś z oferowanych przez nas preparatów.

Sprawdzone fungicydy wysokiej jakości – sklep

Zachęcamy Cię do zrobienia zakupów za pośrednictwem naszego sklepu, gdyż każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie i dbamy o to, by realizacja zamówień przebiegała sprawnie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości, a także doradzimy Ci, jaki preparat będzie najlepszy do grzybów, których chciałbyś się pozbyć.

Ponadto możesz oczekiwać bardzo szybkiej wysyłki zamówionych przez siebie towarów. Nasz sklep nie bez powodu cieszy się dobrymi opiniami – robimy wszystko, by nasi klienci byli usatysfakcjonowani z zakupów.

Fungicydy – cena środków grzybobójczych w naszym sklepie

Działanie fungicydów polega na zahamowaniu oddychania grzybów, co powoduje ich powolne obumarcie. Ponadto oferowane przez nas preparaty pozytywnie wpływają na odporność uprawianych roślin. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dbamy o to, aby w naszym asortymencie znajdowały się wyłącznie sprawdzone specyfiki, które Cię nie zawiodą.

Poszczególne produkty różnią się między sobą ze względu na skład, pojemność, a także zastosowanie. Tym samym różni się także ich cena – robimy wszystko, by nasza oferta była atrakcyjna. Nie zwlekaj i kup u nas profesjonalny środek grzybobójczy, a przekonasz się, że dbanie o rośliny naprawdę nigdy nie było prostsze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl