do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Kukurydza Pioneer to wyjątkowa mieszanka ziarna do siewu, która spełni nawet najwyższe oczekiwania w tym względzie. W naszym sklepie dostępne są najlepsze produkty tego cenionego producenta, które zyskały uznanie wielu doświadczonych rolników – w przypadku kukurydzy Pioneer opinie kupujących są tego potwierdzeniem. Ziarna do siewu to starannie wyselekcjonowana mieszanka idealnie nadająca się bezpośrednio do zasiewu gruntu. Nie ma już potrzeby dalszego ich przygotowywania.

Jedną z największych zalet kukurydzy Pioneer jest przede wszystkim wytrzymałość roślin, które osiągną fazę wzrostu. Rolnicy, którym zależy na jak najbardziej opłacalnej uprawie tego gatunku, wybierają produkty tej marki właśnie z tego powodu. Atrakcyjna cena jest kwestią drugorzędną, ponieważ na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się niespotykana wcześniej jakość mieszanki siewnej. Jej użycie to pierwszy krok do uzyskania zadowalających plonów przynoszących zysk.

 

Czytaj więcej...

Pioneer – kukurydza o większej odporności

W przypadku kukurydzy, tak jak i wielu innych roślin uprawnych, istnieje ryzyko, że źle zareaguje ona na niektóre warunki atmosferyczne lub ich gwałtowną zmianę. Często dzieje się tak na przykład w razie niedoborów wody. Taki scenariusz jest przecież bardzo prawdopodobny z uwagi na często powtarzające się w naszym klimacie susze. Nieodpowiednio dobrana odmiana, której nasiona nie zostały starannie wyselekcjonowane, zazwyczaj nie radzi sobie z takimi warunkami, co prowadzi do zniszczenia całej uprawy.

Inaczej jest jednak w przypadku mieszanki Pioneer. Kukurydza tej marki jest doskonale przygotowana do przetrwania w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, w tym w czasie suszy. Rośliny, które wyrosną z nasion kukurydzy Pioneer, są wyjątkowo odporne na czasowe niedobory wody, dzięki czemu nie ma obaw o zmarnowanie całej uprawy w wyniku nagłych zmian pogody.

Wybór kukurydzy Pioneer jest także istotnym krokiem w kwestii planowania upraw – warto zawczasu przemyśleć, jakie zagrożenia mogą spotkać już wysiane nasiona, a następnie rośliny będące w fazie wzrostu. Wybierając odpowiednią mieszankę, która cieszy się tak wieloma pozytywnymi opiniami korzystających z niej rolników, można odpowiednio zabezpieczyć się przed poniesieniem dotkliwych strat w razie wystąpienia suszy.

Kukurydza Pioneer w ofercie naszego sklepu internetowego

Umiejętne planowanie uprawy rozpoczyna się już w momencie wyboru odpowiedniej mieszanki do zasiewu. Jeśli będzie ona wątpliwej jakości, z pewnością nawet najbardziej zoptymalizowane działania nie będą w stanie zagwarantować udanych zbiorów. Właśnie w celu uniknięcia takiego scenariusza tworzone są mieszanki Pioneer. Kukurydza ta charakteryzuje się doskonałym przygotowaniem do uprawy, co jest widoczne już podczas pierwszego wysiewu. Pozytywnym zaskoczeniem będzie szybki wzrost początkowy, w trakcie którego roślina dynamicznie się rozwija. Efektem tego są obfite plony, jeśli chodzi o ziarno kukurydzy.

 

PIONEER

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl