do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Wirtuoz Pro 1L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 199,70 zł 199.70
ilość
+ -
szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.75
Producent: CORTEVA
Kod produktu: 0000006002

Opis

Wirtuoz Pro 1L

Skuteczny fungicyd stosowany w zabiegu T1 w zbożach ozimych i jarych zwalczający choroby łamliwości postawy źdźbła i mączniaka prawdziwego

Substancja aktywna: protiokonazol (związek z grupy triazoli) – 200 g/l (18,94%) proquinazid (związek z grupy chinazolin) – 50 g/l (4,74%)

Sposób działania: FUNGICYD w postaci płynu do sporządzania emulsji wodnej (EC) o działaniu powierzchniowym i układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób powodowanych przez grzyby. Środek zawiera dwie substancje czynne o różnym sposobie i mechanizmie działania: proquinazid z grupy chinazolin (wg FRAC grupa 13) i protiokonazol z grupy triazoli (wg FRAC grupa 3.)

Korzyści ze stosowania Wirtuoz Pro:

  • szerokie spektrum zwalczanych chorób (mączniak prawdziwy, łamliwość podstawy źdźbła i traw, septorioza paskowana liści, rynchosporiozę zbóż oraz plamistość siatkową jęczmienia
  • posiada silne działanie zapobiegawcze przed rozwojem chorób
  • działa już w temperaturze 5°C
  • zapewnia ochronę podstawy źdźbła gwarantując prawidłowy transport składników pokarmowych i wody w roślinie oraz zmniejsza podatność na wyleganie
  • efekt ochrony utrzymuje się w roślinie nawet do kilku tygodni po wykonaniu zabiegu

Dawkowanie środka Wirtuoz Pro:

Środek Wirtuoz Pro jest przeznaczony do zwalczania łamliwości podstawy źdźbła zbóż i traw, mączniaka prawdziwego, septoriozy paskowanej liści, rynchosporiozy zbóż, plamistości siatkowej jęczmienia w uprawie pszenicy ozimej i jarej, pszenżycie ozimym, życie ozimym i jęczmieniu ozimym i jarym.

Maksymalna dawka do zastosowania wynosi 1,0 l/ha

Zalecane dawkowanie to 0,75-1,0 l/ha

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl