do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Tytanit 1L

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 92,90 zł 92.90
ilość
+ -
szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: INTERMAG
Kod produktu: DTYTANI-1

Opis

TYTANIT


TYTANIT® to zarejestrowany i opatentowany stymulator, który pozytywnie poprawia wielkość i jakość plonu. Polecany jest do stosowania w uprawie wszystkich gatunków roślin. TYTANIT® jest katalizatorem naturalnych procesów fizjologicznych w roślinach, wpływającym korzystnie na jakość i wielkość każdego plonu.

TYTANIT® swoją skuteczność zawdzięcza unikalnej i opatentowanej molekule aTIUM® – biodostępnej, organicznej formie tytanu.

aTIUM® zapewnia: 

  • lepszy plon poprzez szybsze pobieranie i wysoką dostępność tytanu dla roślin
  • bezpieczeństwo stosowania dla roślin i pożytecznych owadów
  • doskonałą mieszalność z większością agrochemikaliów dostępnych na rynku

Korzyści wynikające z stosowania TYTANIT®:

  • większy przyrost biomasy dzięki intensyfikacji procesów fotosyntezy (poprzez zwiększenie zawartości chlorofilu na skutek wzrostu aktywności jonów żelaza)
  • większą efektywność procesu zapylenia dzięki zwiększeniu żywotności pyłku i siły jego kiełkowania (efektywne zawiązywanie nasion i owoców)
  • lepsze odżywienie roślin dzięki zwiększeniu pobierania składników pokarmowych z gleby
  • poprawa witalności i kondycji roślin

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl