do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Turbo Pak 2,5 ha - Tern 1L + Plexeo 2x1L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 396,07 zł 396.07
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SYNGENTA
Kod produktu: 0000003481

Opis

Turbo Pak 2,5 ha - Tern 1L + Plexeo 2x1L

Skuteczna ochrona zbóż przed chorobami grzybowymi

TERN 750 EC

Substancja aktywna: fenpropidyna = 750

Sposób działania: FUNGICYD, koncentrat do sporządzania emulsji wodnej (EC) o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego do ochrony przed chorobami grzybowymi

PLEXEO 60 EC

Substancja aktywna: metkonazol = 60

Sposób działania: Fungicyd w formie rozpuszczalnego koncentratu (EC) do sporządzania roztworu wodnego o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego. Zgodnie z klasyfikacją FRAC substancja czynna metkonazol zaliczana jest do grupy DMI)

 

Opis Produktu:

TURBO PAK to skuteczny środek w atrakcyjnej cenie chroniący zboża przed najczęściej występującymi chorobami grzybowymi. Preparat dostępny w naszym sklepie przeznaczony jest szczególnie do stosowania na uprawy pszenicy ozimej, a także jęczmienia jarego. Środek nadaje się do sporządzania emulsji wodnej. TURBO PAK Syngenta z powodzeniem może być wykorzystywany nie tylko jako środek zapobiegawczy, ale także eliminujący jednostki chorobowe.

Pozytywne opinie na temat tego produktu warunkowane są przede wszystkim jego szerokim zastosowaniem – Sygneta TURBO PAK może być także wykorzystywany interwencyjnie, kiedy pojawi się taka potrzeba, a na stosowanie środków zapobiegawczych będzie już za późno.

Poprawnie zastosowany środek TURBO PAK ma działanie wyniszczające, dzięki czemu skutecznie eliminuje mączniaka prawdziwego zbóż oraz traw. swoja popularność produkt zawdzięcza także łatwości stosowania – jest to koncentrat do sporządzania wygodnej emulsji. W przypadku TURBO PAK cena nie jest więc jedynym atutem.

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl