Toprex 375 SC 1L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 286,32 zł 286.32
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SYNGENTA
Kod produktu: 0000000218

Opis

Rośliny uprawne, które nie mają odpowiedniej opieki i nie są właściwie zabezpieczone, narażone są na ataki różnego rodzaju pasożytów, chwastów i grzybów. W szczególności te ostatnie potrafią uprzykrzyć życie hodowcom roślin, ponieważ rozprzestrzeniają się dosyć szybko i często na pierwszy rzut oka ich nie widać - w szczególności na polach o pokaźnych rozmiarach. Na całe szczęście dziś mamy łatwy dostęp do wysokiej jakości fungicydów, takich jak dostępny na tej podstronie naszego sklepu TOPREX 375 1L Syngenta.


Prezentowany tutaj preparat to wyjątkowy produkt, który służy nie tylko do zwalczania grzybów atakujących rzepak - dzięki innowacyjnej formule wspiera również jego rozwój, dzięki czemu można liczyć na lepsze plony. Opinie o TOPREX 375 SC są bardzo pozytywne i nie ma w tym nic zaskakującego - jest to bowiem uniwersalny preparat o wielokrotnie potwierdzonej skuteczności. Ważne jest również to, że w przypadku TOPREX 375 SC, cena produktu jest bardzo atrakcyjna, co stanowi dodatkową zaletę, potwierdzającą fakt, że jest to zdecydowanie produkt wart zakupu.


Substancja aktywna: difenokonazol = 250 * paklobutrazol = 125

 

Sposób działania: FUNGICYD i REGULATOR WZROSTU I ROZWOJU ROŚLIN w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu zapobiegawczym i interwencyjnym, przeznaczony do stosowania w celu zapobiegania nadmiernemu wyrastaniu roślin i ich wyleganiu oraz w ochronie roślin przed chorobami powodowanymi przez grzyby. Środek zawiera dwie substancje czynne z grupy triazoli, w tym difenokonazol związek grzybobójczy należący do grupy inhibitorów syntezy steroli - inhibitorów demetylacji, SBI - DMI (wg FRAC Grupa 3)


UWAGA:


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).


 


Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl