do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Toprex 375 SC 1L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 323,41 zł 323.41
ilość
+ -
szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SYNGENTA
Kod produktu: 0000000218

Opis

Toprex 375 SC 1L

Sprawdzony fungicyd o działaniu regulującym w ochronie rzepaku

Substancja aktywna: difenokonazol = 250 * paklobutrazol = 125

Sposób działania: FUNGICYD i REGULATOR WZROSTU I ROZWOJU ROŚLIN w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu zapobiegawczym i interwencyjnym, przeznaczony do stosowania w celu zapobiegania nadmiernemu wyrastaniu roślin i ich wyleganiu oraz w ochronie roślin przed chorobami powodowanymi przez grzyby. Środek zawiera dwie substancje czynne z grupy triazoli, w tym difenokonazol związek grzybobójczy należący do grupy inhibitorów syntezy steroli - inhibitorów demetylacji, SBI - DMI (wg FRAC Grupa 3)

Dawkowanie środka Toprex 375 SC:

Rzepak ozimy

Jesień 0,30 l/ha w fazie 4-6 liści

Wiosna 0,35 l/ha w fazie wzrostu pędu głównego do fazy widocznych pojedynczych pąków kwiatowych

 

 

Opinie o Toprex 375 SC

Prezentowany tutaj preparat to wyjątkowy produkt, który służy nie tylko do zwalczania grzybów atakujących rzepak - dzięki innowacyjnej formule wspiera również jego rozwój, dzięki czemu można liczyć na lepsze plony. Opinie o TOPREX 375 SC są bardzo pozytywne i nie ma w tym nic zaskakującego - jest to bowiem uniwersalny preparat o wielokrotnie potwierdzonej skuteczności. Ważne jest również to, że w przypadku TOPREX 375 SC, cena produktu jest bardzo atrakcyjna, co stanowi dodatkową zaletę, potwierdzającą fakt, że jest to zdecydowanie produkt wart zakupu.

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl