Seman 1L

Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena: 83,66 zł 83.66
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BASF
Kod produktu: 0000000198

Opis

Substancja aktywna: tritikonazol = 20 * prochloraz kompleks z miedzią = 60


Sposób działania: FUNGICYD w formie płynnego koncentratu zawiesinowego (FS) o działaniu układowym i powierzchniowym przeznaczony do zaprawiania ziarna siewnego przed chorobami grzybowymi w zaprawiarkach przystosowanych do zapraw ciekłych i zawiesinowych. Zaprawa Seman basf to skuteczne rozwiązanie w trosce o swoje uprawy, szczególnie pod względem chorób grzybowych. Zaleca się stosowanie tego specyfiku tuż przed siewem, rozprowadzenie powinno być równomierne na całości zaprawionego materiału. Nie wolno stosować tak przygotowanego materiału do celów innych niż siew. Kategorycznie zabrania się korzystania z niego w celach konsumpcyjnych czy na paszę.  Zaprawa nasienna Seman powinna być stosowana jedynie na odpowiednio przygotowanym materiale siewnym, który jest oczyszczony w odpowiedni sposób. 


Seman zaprawa - sklep


Seman fungicyd to częsty wybór podczas poszukiwań odpowiedniego środka, bo zaprawy nasiennej, która pozwoli na ochronę ziarna przed chorobami grzybowymi. Seman 1l posiada optymalną zawartość specyfiku, która pozwoli na obszerne działania względem zaprawiania ziarna siewnego. Cieszy się pozytywnymi opiniami, a przystępna cena jest czynnikiem szczególnie zachęcającym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, z miłą chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.


UWAGA:


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Pliki do pobrania:

Dane techniczne

Rodzaj uprawy zboża ozime lub jare

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl