Revyflex - Revycare 2 x 5L + Flexity 5L

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 080,65 zł 2080.65
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BASF
Kod produktu: 0000002984

Opis

REVYCARE

Substancja aktywna:

mefentriflukonazol = 100 * piraklostrobina = 100

Sposób działania:

FUNGICYD w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC), o działaniu układowym i translaminarnym, do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego w ochronie przed chorobami grzybowymi. Substancja czynna piraklostrobina należy do grupy FRAC 11, mefentriflukonazol do grupy FRAC 3

Flexity


Substancja aktywna: 

metrafenon (związek z grupy pochodnych ketonu difenylowego) – 300 g/l (25,51 %)

Sposób działania: 

FLEXITY to fungicyd w postaci stężonej zawiesiny (SC) o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego.


UWAGA:


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).
Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl