Primus Professional 5L

Dostępność: brak towaru
Cena: 78,87 zł 78.87
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: INTERMAG
Kod produktu: 0000004393

Opis

PRIMUS™ B PROFESSIONAL dostarcza kiełkującym nasionom niezbędne do rozwoju mikroelementy dodatkowo barwiąc zaprawiane nasiona, co umożliwia lepszą identyfikację materiału siewnego.

Odpowiednio dobrany skład przyspiesza i stymuluje wschody i początkowy rozwój roślin oraz zwiększa tolerancję na złe warunki wilgotnościowe.

Składniki pokarmowe zawarte w nawozie nanoszone na powierzchnię ziarna podczas procesu zaprawiania są wykorzystywane przez rośliny w okresie kiełkowania i wzmacniają kondycję roślin w początkowych fazach rozwojowych.


Zalety nawozu PRIMUS™ B PROFESSIONAL:

  • wysoka zawartość składników pokarmowych

  • intensywne właściwości barwiące

  • bezpieczeństwo i prostota stosowania


PRIMUS™ B PROFESSIONAL przeznaczony jest do stosowania w trakcie zaprawiania materiału siewnego. Istotą procesu przygotowania nasion do siewu jest stosowanie zapraw nasiennych, chroniących rośliny przed patogenami występującymi w glebie lub przenoszonymi przez nasiona, a także przed szkodnikami atakującymi rośliny. Firmy produkujące i przygotowujące materiał siewny (lub rolnicy we własnym zakresie), w celu uszlachetnienia zaprawianych nasion, dodatkowo stosują nawóz donasienny PRIMUS™ B PROFESSIONAL.

 

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl