do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Pictor 400 SC 5L

Dostępność: wycofany z obrotu
Cena: 2 334,40 zł 2334.40
ilość
+ -
szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BASF
Kod produktu: 0000001844

Opis

Pictor 400 SC 5L

Skuteczność w zwalczaniu chorób grzybowych w rzepaku

Środek wycofany z obrotu z dniem 31.05.2024

Substancja aktywna: dimoksystrobina = 200 * boskalid = 200

Sposób działania: Fungicyd, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczenia wodą (SC) o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego

Dawkowanie Pictor 400 SC:

Rzepak ozimy 0,5 l/ha

 

Opis Produktu:

W tym miejscu na naszej stronie internetowej można nabyć wysokiej jakości produkt grzybobójczy, czyli PICTOR 400 SC. To wyjątkowy preparat, dzięki któremu możliwe jest podjęcie skutecznej walki z licznymi grzybami, które mogą zaatakować uprawy rzepaku i zniszczyć wiele roślin. Doskonale wiemy, jak trudne może być zwalczanie chorób grzybowych, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć swoją ofertę o ten wysokiej jakości produkt.

PICTOR 400 SC 5L to wysokiej klasy środek przeciw chorobom grzybowym rzepaku ozimego. Obecnie jest jednym z najlepszych rozwiązań na rynku. Za jego skuteczność odpowiadają: dimoksystrobina, czyli fungicyd z grupy strobiluryn w stężeniu 200 gram na litr, a także inny fungicyd – boskalid, również w stężeniu 200 gram na litr. Takie połączenie zapewnia maksymalną skuteczność przeciw takim grzybom jak sucha zgnilizna czy czerń krzyżowych, a jego działanie potwierdzają liczne pozytywne opinie rolników. W naszym sklepie znaleźć można PICTOR 400 SC w cenie, która jest zaskakująco atrakcyjna jak na jakość środka.

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

 

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl