Pictor 400 SC 1L

Dostępność: brak towaru
Cena: 443,92 zł 443.92
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BASF
Kod produktu: 0000000895

Opis

Substancja aktywna: dimoksystrobina = 200 * boskalid = 200

Sposób działania: Fungicyd, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczenia wodą (SC) o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego


Opis Produktu:


PICTOR 400 SC to wyjątkowy preparat marki BASF, który służy do zwalczania różnego rodzaju chorób grzybowych, jakie mogą zaatakować rośliny uprawne – m.in. rzepak ozimy. Doskonale radzi sobie m.in. z suchą zgnilizną, zgnilizną twardzikową czy szarą pleśnią. Preparat PICTOR dostępny jest w naszym sklepie w opakowaniu o pojemności jednego litra w formie zawiesiny do rozcieńczenia z wodą, co w efekcie daje gotowy do stosowania środek płynny. To bardzo wydajna formuła.

Jeżeli chodzi o preparat PICTOR, opinie na jego temat wystawiane przez osoby, które już go stosowały, są bardzo pozytywne. Chwalą one w nich szybkość działania środka, a także jego świetną skuteczność. Istnieje jeszcze jedna zaleta, która ma zdecydowany wpływ na to, że wielu rolników decyduje się właśnie na PICTOR 1L – cena. To właśnie ona i wyżej wymienione cechy sprawiają, że jest to tak popularny produkt służący do ochrony upraw. Serdecznie zapraszamy do zamawiania tego doskonałego środka grzybobójczego w naszym sklepie.UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl