do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Nikosar 060 OD 1L

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 60,92 zł 60.92
ilość
+ -
szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: CIECH SARZYNA
Kod produktu: 0000002254

Opis

Nikosar 060 OD 1L

Zwalcza trudne chwasty w uprawie kukurydzy

Substancja aktywna: nikosulfuron = 60

Sposób działania: HERBICYD selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie w postaci zawiesiny olejowej do rozcieńczania wodą. Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna nikosulfuron została zaklasyfikowana do grupy B

Stosowanie: Środek pobierany głównie poprzez liście i szybko przemieszczanym w roślinie, powodującym zahamowanie jej wzrostu i rozwoju. Wzrost chwastów zostaje zahamowany wkrótce po zastosowaniu środka, po czym następuje stopniowe przebarwianie się roślin. Chwasty zamiera ją całkowicie po 20-25 dniach od zabiegu. Środek działa najskuteczniej na młode, intensywnie rosnące chwasty. Ciepła i wilgotna pogoda przyspiesza działanie środka, chłodna i sucha może je opóźnić

Dawkowanie Nikosar 060 OD

Kukurydza

Zalecana dawka 0,5-0,7 l/ha

Środek zastosować w fazie 2-8 liści kukurydzy

 

Opis Produktu:

W tym miejscu w naszym sklepie internetowym dostępny jest wysokiej jakości produkt, jakim jest NIKOSAR 060 OD w opakowaniu o pojemności 1 litr. To sprawdzony i bardzo skuteczny herbicyd przeciw chwastom, który służy do ochrony upraw przed szkodliwymi roślinami. Dzięki preparatowi NIKOSAR można szybko pozbyć się problemów z niechcianą zielenią, która atakuje miejsca wzrostu różnego rodzaju roślin uprawnych.

Klienci, którzy wykonali oprysk NIKOSAR 060 OD, wystawiają mu bardzo pozytywne opinie, potwierdzając jego skuteczność w walce z chwastami. Ten środek to herbicyd selektywny, który stosuje się nalistnie. Ma on postać zawiesiny do rozcieńczania z wodą, a jego główną substancją aktywną jest nikosulfuron. Czas działania preparatu NIKOSAR 060 zależny jest m.in. od warunków pogodowych panujących od momentu wykonania oprysku. Jeżeli jest ciepło i wilgotno, to środek zadziała szybciej, a w przypadku, kiedy będzie sucho i chłodno – czas ten będzie odpowiednio dłuższy.

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl