Navigator 360 SL 1L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 629,61 zł 629.61
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CORTEVA
Kod produktu: 0000000178(1)

Opis

Navigator 360 SL 1L

Zwalcza nalistnie chwasty dwuliścienne w rzepaku ozimym

Substancja aktywna: chlopyralid = 240 (nie częściej niż co 3 lata) * pikloram = 80 * aminopyralid = 40

Sposób działania: Navigator 360 SL jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym, stosowanym nalistnie, występującym w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie. Navigator 360 SL pobierany jest poprzez liście chwastów, a następnie szybko przemieszczany w roślinie do stref wzrostowych rośliny. Pierwszym objawem działania herbicydu jest zahamowanie wzrostu, następnie chwasty ulegają deformacji, powstają chlorozy prowadzące do nekroz i zamierania. Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancje czynne chlopyralid, pikloram i aminopyralid zaliczone są do grupy O

Dawkowanie Navigator 360 SL

Rzepak ozimy

Zalecana dawka do jednorazowego stosowania 0,3 l/ha

Środek należy stosować jesienią gdy rzepak osiąga fazę 3-4 liści właściwych

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl