Navigator 360 SL 1L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 565,48 zł 565.48
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CORTEVA
Kod produktu: 0000000178(1)

Opis

Substancja aktywna: chlopyralid = 240 (nie częściej niż co 3 lata) * pikloram = 80 * aminopyralid = 40


Sposób działania: Navigator 360 SL jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym, stosowanym nalistnie, występującym w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie. Navigator 360 SL pobierany jest poprzez liście chwastów, a następnie szybko przemieszczany w roślinie do stref wzrostowych rośliny. Pierwszym objawem działania herbicydu jest zahamowanie wzrostu, następnie chwasty ulegają deformacji, powstają chlorozy prowadzące do nekroz i zamierania. Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancje czynne chlopyralid, pikloram i aminopyralid zaliczone są do grupy O


Navigator 360SL 1L - profesjonalny herbicyd

Znajdujący się w ofercie naszego sklepu preparat odznacza się skutecznym działaniem oraz zwiększoną wydajnością, dzięki czemu możliwe staje się jego sprawne użytkowanie przez długi czas. Navigator 360SL to wspaniałe rozwiązanie, które pomoże Ci uporać się z uciążliwymi chwastami w łatwy, nieprzysparzający żadnych problemów sposób. Produkt cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony korzystających z niego osób, które chwalą go za niezawodność, odpowiedni skład oraz atrakcyjną cenę.

Herbicyd navigator to wysoka jakość oraz profesjonalne działanie, z którego z pewnością będziesz w pełni zadowolony. Świadczą o tym pozytywne opinie zadowolonych użytkowników, dzięki którym środek zyskuje na popularności. Jest to preparat godny polecenia i warty wypróbowania, którego zastosowanie umożliwi uzyskanie pożądanych rezultatów i pozbycie się wielu uporczywych chwastów.

Navigator herbicyd to preparat zawierający dobrej jakości substancje aktywne, które wpływają na zwiększenie jego skuteczności.


UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl