do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Moddus 250 EC 5L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 887,03 zł 887.03
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SYNGENTA
Kod produktu: 0000000325

Opis

Moddus 250 EC 5L

Gwarantowana ochrona przed wyleganiem zbóż

Substancja aktywna: trineksapak etylu = 250

Sposób działania: Moddus 250 EC to środek z grupy regulatorów wzrostu roślin, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Wygodna forma preparatu dostępnego w naszym sklepie pozwala na jeszcze skuteczniejsze jego dawkowanie, ale nie tylko. W swoich pozytywnych opiniach doświadczeni rolnicy doceniają także łatwość aplikowania go bezpośrednio na uprawę. To duże ułatwienie w codziennej pracy, szczególnie przy większym areale.

Dawkowanie Moddus 250 EC:

Pszenica ozima, pszenica jara, jęczmień jary, owies

Zalecana dawka 0,4 l/ha

Pszenica ozima - środek stosować od fazy krzewienia do fazy liścia flagowego

Pszenica jara - środek stosować od końca fazy krzewienia do fazy liścia flagowego

Jęczmień jary - środek stosować od fazy 1 do 2 kolanka

Owies siewny - środek stosować od fazy 2 do 4 kolanka

Jęczmień ozimy, pszenżyto ozime

Zalecana dawka 0,6 l/ha

Jęczmień ozimy - od fazy 1 do 4 kolanka

Pszenżyto ozime - od fazy 1 do 2 kolanka

Żyto ozime, żyto jare

Zalecana dawka 0,3 l/ha

Środek stosować od fazy 1 kolanka do fazy liścia flagowego

Moddus 250 EC  - wskazania do stosowania

Środek Moddus 250 EC stosuje się w celu zapobiegania wyleganiu zbóż ozimych i zbóż jarych oraz rzepaku ozimego, rzepaku jarego i rzepiku ozimego uprawianych w technologiach intensywnych, z wysokim poziomem nawożenia azotowego, jak również w produkcji nasiennej traw i koniczyny czerwonej. Preparat w atrakcyjnej cenie posiada więc szerokie pole zastosowania, co doskonale wpływa na jego użyteczność. Również sama jego aplikacja bezpośrednio na uprawę nie stanowi żadnego problemu. Moddus 250 EC 5L to środek do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych. Środek pobierany jest głównie przez liście i źdźbła zbóż, a następnie przenoszony do tkanek merystematycznych zapobiegając nadmiernemu wydłużaniu się międzywęźli. Możliwe jest więc aplikowanie go bezpośrednio na roślinę, z gwarancją jego odpowiedniego zaadaptowania. Ułatwione przenikanie do głębszych warstw sprawia, że preparat dostępny w ofercie naszego sklepu w każdym przypadku działa niezwykle skutecznie.

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl