do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Duet Na Start 4ha 3x Empartis 1L + 1x Flexity 1L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 584,99 zł 584.99
ilość
+ -
szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BASF
Kod produktu: 0000006245

Opis

Duet na start  4ha - Empartis i Flexity

Sprawdzony zabieg fungicydowy w terminie T1 w zbożach

Duet na start Basf - Empartis

Substancja aktywna: 

boskalid (substancja z grupy karbosyamidów) – 200 g/l (18,3 %)

krezoksym metylowy (substancja z grupy strobiluryn) - 100 g/l (9,15 %)

 

Sposób działania:

 

Wchodzący w skład Duetu na start EMPARTIS to fungicyd w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie przed chorobami powodowanymi przez grzyby.

 

Duet na start 4ha - Flexity

Substancja aktywna:

metrafenon (związek z grupy pochodnych ketonu difenylowego) – 300 g/l (25,51 %)

Sposób działania:

FLEXITY, będący częścią Duetu na start Basf, to fungicyd w postaci stężonej zawiesiny (SC) o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego.

Dawkowanie Duet na Start:

Środek Duet na Start składa się z dwóch środków Empartis i Flexity

Środek Empartis stosowany jest w dawce 0,75 l/ha

Środek Flexity stosowany jest w dawce 0,25 l/ha

Opinie o Duet na Start:

Uprawa to nie tylko planowanie zasiewów, ale także stosowanie skutecznych środków ochrony roślin. W tym celu warto wykorzystywać jedynie sprawdzone preparaty, takie jak Duet na start. Cena tego zestawu nie jest jego jedynym atutem, ponieważ zdecydowanie najważniejsza jest skuteczność. Duet na start Basf składa się ze środka Empartis oraz Flexity. Dostępny w naszym sklepie Empartis to połączenie dwóch substancji aktywnych, powszechnie używanych w rolnictwie, czyli boksalidu i krezoksymu metylowego. Drugą składową Duetu na start jest środek Flexity. Jest to metafenon, wykazujący wysoką skuteczność, zarówno jeśli chodzi o działanie zapobiegawcze, jak i interwencyjne. Z tego względu niezmiennie cieszy się on wyjątkowo pozytywnymi opiniami usatysfakcjonowanych z działania rolników.

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl