Cyperkill Max 500EC 1L

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 269,70 zł 269.70
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: UPL
Kod produktu: 0000000166

Opis

Substancja aktywna: cypermetryna = 500


Sposób działania: INSEKTYCYD w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników ssących i gryzących w uprawach roślin rolniczych, warzywnych i ozdobnych. Na roślinie działa powierzchniowo

Opis Produktu:


Celem działania insektycydu Cyperkill Max 500 EC jest zwalczanie szkodników ssących oraz gryzących pojawiających się na uprawach warzywnych, roślinnych oraz ozdobnych. Problem obecności szkodliwych owadów może zostać rozwiązany dzięki zastosowaniu cypermetryny dostępnej w formie koncentratu do rozcieńczenia z wodą. Gdy dochodzi do kontaktu preparatu z rośliną działa on powierzchniowo – sam oprysk powinien odbywać się poprzez wykorzystanie opryskiwaczy polowych. Jest wykorzystywany m.in. przy uprawie pszenicy, ziemniaka, fasoli i lnu. Jak wynika z wielu opinii specjalistów oraz rolników, owadobójczy środek Cyperkill Max 500 EC na komary sprawdza się również doskonale. Wykazuje się działaniem żołądkowym oraz kontaktowym, jest więc bardzo skuteczny.

Podobnie jak w przypadku innych środków ochrony roślin, bardzo ważne jest odpowiednie aplikowanie Cyperkill Max 500 EC – dawkowanie zostało dokładnie opisane na etykiecie. Aby środek był skuteczny, ale i nie zagrażał ludziom i zwierzętom, musi być stosowany według ściśle określonych norm. Należy użytkować go w formie 0,05–0,06 l/ha. Tylko wówczas zadziała prawidłowo – nie należy używać innych stężeń. Cyperkill Max 500 EC dostępny jest w naszym sklepie w korzystnej cenie.UWAGA:


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl