do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Carial Star 500 SC 10L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 2 962,60 zł 2962.60
ilość
+ -
szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: SYNGENTA
Kod produktu: 0000001260

Opis

Carial Star 500 SC 10L

Sprawdzony w ochronie plantacji ziemniaków

Substancja aktywna: mandipropamid = 250 * difenokonazol = 250

Sposób działania: FUNGICYD w postaci koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu wgłębnym, powierzchniowym i układowym, do stosowania głównie zapobiegawczego, a także interwencyjnego w ochronie ziemniaka

Dawkowanie Carial Star 500 SC:

Uprawa ziemniaka i pomidora gruntowego: alternarioza ziemniaka, zaraza ziemniaka - 0,6 l/ha

Maksymalna ilość zabiegów - 3

Odstęp między zabiegami w przypadku zwalczania zarazy wynosi 7 dni, a w przypadku alternariozy 10 dni.

 

Opis Produktu: Specjalistyczna formuła fungicydu Carial Star 500 SC została stworzona z myślą o ochronie upraw ziemniaka. Dzięki recepturze złożonej z mandipropamidu oraz difenokonazolu cechuje się on działaniem trójtorowym – systemicznym, powierzchniowym i wgłębnym. Carial Star jest polecany do zabiegów profilaktycznych, jak i doraźnych w przypadku pojawienia się niepożądanych objawów.

Preparat Carial Star – opinie klientów naszego sklepu to potwierdzają – świetnie sprawdzi się w każdym rodzaju gospodarstwa zajmującego się uprawą ziemniaka. Jego zastosowanie ułatwia pracę wielu rolnikom, redukując straty spowodowane chorobami grzybowymi niemal do zera. Zapobiegawczość jest niezwykle ważna, by cieszyć się obfitymi plonami.

Koncentrat ma formę stężonej zawiesiny, którą należy rozcieńczyć z wodą. Środek Carial Star jest bardzo wydajny. Należy go stosować, ściśle przestrzegając instrukcji podanych przez producenta na etykiecie, w przeciwnym razie można narazić siebie i uprawy na niebezpieczeństwo. Warto postawić na Carial Star 500 SC – cena tego produktu to tylko jedna z wielu jego zalet.

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

 

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl