Bactim Liście 5L

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 306,50 zł 306.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: INTERMAG
Kod produktu: 0000003331

Opis

BACTIM LIŚCIE to profesjonalny nawóz dolistny, stosowany w uprawie jabłoni. Jest przede wszystkim używany celem ograniczenia źródeł infekcji w kontekście parcha jabłoni. Dzięki swojej efektywności oraz wydajności pozwala zmniejszyć koszty związane z ochroną sadu, jednocześnie mając wpływ na większy plon. Preparat powinien być stosowany w ramach oprysków przed opadnięciem liści. W swoim składzie zawiera azot całkowity oraz azot amidowy.

 

BACTIM LIŚCIE 5L - sklep internetowy

 

BACTIM LIŚCIE 5L to efektywny nawóz dolistny przeznaczony do ochrony upraw jabłoni przed źródłem infekcji sprawcy parcha jabłoni. To przede wszystkim ograniczenie rozwoju grzyba Venturia inaequalis - odpowiedzialnego za wspomnianą dolegliwość. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko infekcji sadu, ogranicza koszty ochrony i możliwość dojrzewania owocników. Co szczególnie ważne, przy stosowaniu BACTIM LIŚCIE 5L, zmniejsza się ilość pozostałości środków ochrony roślin w zebranych owocach. Środek redukuje też ryzyko uodpornienia się wspomnianego grzyba na fungicydy. BACTIM LIŚCIE 5L pozytywnie wpływa na właściwości fizyko-chemiczne gleby.

 

W opakowaniu znajduje się 5 l BACTIM LIŚCIE. Preparat był wielokrotnie testowany. Trzeba pamiętać o stosowaniu zgodnym z zaleceniami producenta.

 

Jak używać nawozy dolistne serii BACTIM LIŚCIE?

 

Nawóz najlepiej stosować przed opadaniem liści, czyli po pierwszym mocniejszym przymrozku w ilości 0,4 l środka na 100 cieczy użytkowej. Zazwyczaj stosuje się 500-800 l roztworu na 1 ha. Zaleca się unikać nadmiernego nasłonecznienia, a więc aplikację przeprowadzić w godzinach wieczornych.

 

BACTIM LIŚCIE może być aplikowany również na liście już opadnięte, w tym przypadku tworzy się mieszankę 2l/ha przy zastosowaniu około 300 l cieczy użytkowej. BACTIM LIŚCIE 5L wyróżnia nie tylko efektywność, ale też konkurencyjna cena. Nieprzypadkowo środek otrzymuje dobre opinie rolników i jest coraz popularniejszy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl