Amino Ultra Mn 22% 5KG

Dostępność: Czekamy na dostawę
Wysyłka w: 30 dni
Cena: 200,36 zł 200.36
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: INTERMAG
Kod produktu: 0000003362

Opis

Amino Ultra o pojemności 5 KG to jeden z najczęściej wykorzystywanych środków ochrony roślin, przeznaczony właśnie do nasion kukurydzy. Jego specjalna forma pozwala na swobodne korzystanie z jego pozytywnego działania na wzrost całej uprawy. Dzięki temu możliwe jest jeszcze skuteczniejsze zwiększenie wydajności przy planowaniu plonów, co z pewnością wyraźnie przekłada się na osiągane rezultaty. Jak działa nawóz Amino Ultra dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego?


Jego samodzielne zastosowanie na powierzchnię całej uprawy jest możliwe dzięki odpowiedniej formie - nawóz jest dostępny w wariancie specjalnego ultragranulatu. Nie ma zatem żadnych problemów ze stworzeniem gotowej zawiesiny do nawożenia uprawy. Sama formuła nawozu szybko i skutecznie rozpuszcza się w wodzie, zatem już po kilku chwilach jest możliwe jej praktyczne wykorzystanie. To właśnie łatwość stosowania jest jednym z głównych powodów, dla których ten nawóz przeznaczony do nasion kukurydzy cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami usatysfakcjonowanych rolników, ale nie tylko.


Z produktu Amino Ultra można również korzystać w odniesieniu do roślin uprawianych w sadzie. Zatem zastosowanie dostępnego w naszym sklepie produktu jest wyjątkowo szerokie. W połączeniu z atrakcyjną ceną jest to interesująca propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują skutecznego wsparcia wzrostu roślin.


Amino Ultra - pozytywne opinie i atrakcyjna cena w jednym

Odpowiednie wsparcie procesu wzrostu każdej rośliny jest kluczowe do osiągnięcia zadowalających rezultatów. Tym samym nie zawsze da się uzyskać taki efekt bez dodatkowego wsparcia. Dlatego właśnie warto wykorzystać tak praktyczne propozycje, jak produkt Amino Ultra. Jego wysoka jakość jest doskonale widoczna już od pierwszego użycia. Dodatkowym ułatwieniem z pewnością jest wygodna formuła, pozwalająca na bezproblemowe sporządzenie roztworu z wodą, aplikowanego bezpośrednio na wybraną roślinę. Atrakcyjna cena produktu może być jego dodatkowym atutem, który również ma znaczenie w kontekście planowania wydatków na nawozy i środki ochrony roślin.


UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl