Adiuwant Stretch 5L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 362,54 zł 362.54
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: INTERMAG
Kod produktu: 0000003870

Opis

 

Adiuwant Stretch 5l to nowoczesny produkt, doskonale sprawdzający się do prowadzania jeszcze skuteczniejszej pielęgnacji roślin uprawnych. Jest to propozycja, dzięki której możliwe jest zamknięcie łusek rośliny, dzięki czemu jest ona jeszcze bardziej zwarta. Zapobiega to problematycznemu osypywaniu się łusek czy nasion, co z pewnością nie jest korzystne z punktu widzenia opłacalności samej uprawy. Dlatego właśnie ważne jest, aby zastosować odpowiedni produkt zapobiegający powstawaniu tego typu problemów.

 

 

 

Stretch 5l dostępny w szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego z dużą skutecznością tworzy bardzo elastyczną powłokę na powierzchni rośliny, jednocześnie w żaden sposób nie wpływając negatywnie na jej naturalny wzrost. Powłoka ta jest idealnie cienka, co sprawia, że nie ma mowy o niepotrzebnym obciążeniu dla całej uprawy. Doskonale świadczą o tym również pozytywne opinie zadowolonych z zakupu użytkowników, którzy doceniają przede wszystkim bardzo wysoką skuteczność produktu. W połączeniu z łatwością aplikacji oraz wydajnością całego opakowania adiuwant Stretch 5l staje się jednym z najważniejszych produktów do zwiększania efektywności całej uprawy.

 

Adiuwant Stretch 5l - skuteczny środek w przystępnej cenie

 

Odpowiednie zabezpieczenie uprawy jest w gruncie rzeczy kluczowe do uzyskania oczekiwanych efektów w postaci zadowalających plonów. Jednak aby było to możliwe, konieczne jest zastosowanie wyłącznie środków wysokiej jakości. Właśnie tak nazwać można produkt Stretch 5l, który dzięki swojej formule jest w stanie skutecznie zabezpieczać powierzchnię rośliny.

 

 

Powłoka wytworzona przez ten produkt jest półprzepuszczalna, co oznacza, że możliwe jest łatwe odparowanie wody z rośliny, która została opryskana. Jednocześnie dostęp nadmiaru wilgoci do rośliny jest blokowany - tym samym znacznie zmniejszane jest ryzyko wystąpienia procesu gnicia. Również problem wysychania się łusek zostaje wyeliminowany, co sprawia, że można zapobiec ich przedwczesnemu opadaniu.

 

 

 

 

UWAGA:

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl