do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Adiuwant Pro Aqua Trio 5L

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 179,37 zł 179.37
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: INTERMAG
Kod produktu: 0000003867

Opis

Adiuwant PRO AQUA TRIO 5L to profesjonalny kondycjoner do wody, który został stworzony z myślą o uzdatnianiu wody przede wszystkim twardej lub posiadające zbyt wysokie pH. Preparat jest używany w ramach przyrządzania roztworów dokarmiania pozakorzeniowego czy ochrony roślin. Cieszy się pochlebnymi opiniami ze względu na swoją wydajność oraz konkurencyjną cenę. Cechuje się prostotą stosowania.


Kondycjoner wody PRO AQUA TRIO 5l - sklep internetowy


Kondycjoner wody PRO AQUA TRIO, zgodnie ze swoją nazwą, posiada trzy główne właściwości:


– zmniejsza pH roztworu poprzez zakwaszenie cieczy,


– redukuje napięcie powierzchniowe,


– zmiękcza wodę.


Adiuwant PRO AQUA TRIO bardzo skutecznie dezaktywuje charakterystyczne dla twardej wody jony magnezu i wapnia, ale też żelaza i manganu. Dzięki temu zwiększa się rozpuszczalność i mieszalność nawozów oraz innych chemikaliów. Poza odkamienieniem wody, kondycjoner wody PRO AQUA TRIO dodatkowo zwiększa stabilność przygotowywanych mieszanin (przez obniżenie pH cieczy użytkowej). Kolejną korzyścią stosowania tego adiuwanta jest zwiększona efektywność środków stosowanych dolistnie, ponieważ produkt zmniejsza napięcie powierzchniowe płynu, tym samym ułatwiając wnikanie preparatu do głębszych warstw rośliny.


Jak używać adiuwanta PRO AQUA TRIO 5l?

Preparat należy używać zgodnie z zaleceniami producenta. W przypadku bardzo twardej wody zaleca się użycie 200 ml PRO AQUA TRIO na 100 l wody, natomiast w dla średnio twarde - 100 ml na 100 l. Objętość produktu w opakowaniu wynosi 5 l. Środek przeszedł liczne testy jakości i spełnia wymagane normy.

Jesteśmy przekonani, że nasz wielofunkcyjny kondycjoner PRO AQUA TRIO świetnie się sprawdzi. Jego kompleksowe działanie, unikalny skład i prostota stosowania sprawiają, że produkt cieszy się uznaniem wielu rolników. Zachęcamy również do sprawdzenia reszty naszej oferty. Poza profesjonalny asortymentem oferujemy specjalistyczne doradztwo.


UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl