Adiuwant Pro Aqua Trio 1L

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 38,79 zł 38.79
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: INTERMAG
Kod produktu: 0000003866

Opis

Adiuwant PRO AQUA TRIO 1l to wydajny kondycjoner wody, który poprawia właściwości wody używanej do przyrządzania roztworów w przy użyciu środków ochrony roślin i uzdatnia ją. Sprawdza się także w przypadku dokarmiania pozakorzeniowego. Jest produktem wielofunkcyjnym, za co otrzymuje dobre opinie rolników. Charakteryzuje się skutecznością oraz prostotą stosowania.


Kondycjoner wody PRO AQUA TRIO 1l - sklep internetowy


Dostępny w naszym sklepie kondycjoner wody PRO AQUA TRIO poprawia stabilność roztworów roboczych, także nawozów i innego typu preparatów. Ze względu na swój innowacyjny skład, eliminuje negatywne działanie twardej wody i poprawia odczyn pH.


PRO AQUA TRIO zmiękcza wodę poprzez kompleksowanie jonów wapnia i magnezu, ale również żelaza i manganu. Ma także właściwości obniżające pH poprzez zakwaszenie roztworu. Dodatkowym atutem prezentowanego adiuwanta jest możliwość zmniejszenie napięcia powierzchniowego cieczy użytkowej, tym samym ułatwiając zwilżanie roślin.


Stosując PRO AQUA TRIO, można zwiększyć stabilność mieszanin zbiornikowych, a także efektywność aplikacji dolistnej w ramach oprysku.


Jak stosować kondycjoner wody PRO AQUA TRIO?


Adiuwant PRO AQUA TRIO dodaje się w trakcie lub przed przygotowaniem cieczy użytkowej. Dawka w przypadku bardzo twardej wody to około 200 ml na 100 l roztworu, natomiast przy średnio twardej wodzie wystarczy 100 ml na 100 l.

W opakowaniu znajduje się 1l kondycjonera wody PRO AQUA TRIO. Produkt przeszedł wszelkie wymagane testy jakości.

Kupując adiuwant PRO AQUA TRIO 1l w naszym sklepie, można zyskać pewność otrzymania wysokiej klasy produktu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. Środkom zapewniamy odpowiednie warunki magazynowania. Proponujemy konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę. Od lat zaopatrujemy rolników w profesjonalne adiuwanty, środki ochrony roślin i nie tylko. W razie wątpliwości zapraszamy do konsultacji.


UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl