do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Adiuwant Doglebowy Remix 5L

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 403,27 zł 403.27
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AGRIGENT
Kod produktu: 0000003101

Opis

Adiuwant doglebowy o pojemności 5l jest doskonałym preparatem do stosowania wraz z herbicydami doglebowymi. Za sprawą swojego działania wspiera rozwój roślin, wzmacniając działanie środków chwastobójczych. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rolników, gdyż dzięki swojemu działaniu, plony mają szansę stać się bogatsze.


Adiuwant doglebowy REMIX 5l


Adiuwant doglebowy to produkt nowej generacji, który poprzez swoje działanie ma pozytywny wpływ na rozwój roślin. Stosuje się go wraz z herbicydami doglebowymi. Są to przede wszystkim: terbutylazyna, oksyflurofen, chinomerak, flufenacet, metrybuzyna, hlomazon, metazachlor, linuron, napropamid, diflufenikan i pendimetalina. Stosuje się je w uprawach ozimych i jarych. Objętość wynosząca 5l sprawia, że produktu jest sporo, dlatego z pewnością wystarczy na potraktowanie nim większego metrażu. Dzięki temu zużywa się także mniej plastiku, a wszystko znajduje się w jednej butelce. Dzięki temu środkowi możliwe jest równomierne rozłożenie się cieczy. Adiuwant o pojemności 5l zapobiega zbędnemu przemieszczaniu się cieczy użytkowej, wraz z wykonywaniem oprysków. Za jego sprawą ciecz zdecydowanie lepiej przylega do powierzchni gleby, dzięki czemu wiązanie się wszelkich substancji aktywnych z cząsteczkami gleby jest zdecydowanie lepsze. Bezpieczeństwo roślin uprawnych jest zdecydowanie większe, a sam proces zwalczania chwastów ulega polepszeniu.


Niezbędne jest, aby stosować się do wszelkich zaleceń, które znajdują się na etykiecie. Produkt ten powinien być stosowany łącznie z herbicydami doglebowymi. Należy rozpuścić litr preparatu REMIX w 100 l cieczy użytkowej. Uzyskana w ten sposób ciecz będzie gotowa do rozprowadzania. 


Adiuwant doglebowy - sklep


 Dostępne w naszym sklepie preparaty przeznaczone są dla profesjonalistów. Opinie osób z nich korzystających są bardzo pozytywne. Adiuwant doglebowy REMIX 5l jest w wyjątkowo korzystnej cenie, ze względu na dużą objętość produktu. Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle bogatą ofertą naszego sklepu.UWAGA:


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).
Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl