Adiuwant Atpolan Bio 20L

Dostępność: brak towaru
Cena: 554,74 zł 554.74
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 0000002967

Opis

Substancja aktywna: 

estry metylowe kwasów tłuszczowych oleju rzepakowego 80%,
substancje powierzchniowo-czynne (surfaktanty) i bufor pH do 100%.

Sposób działania: 

- zapewnia bardzo dobre zatrzymanie kropel opryskowych na powierzchni zwalczanych chwastów,
- umożliwia maksymalną rozpuszczalność herbicydu w cieczy opryskowej i zapobiega jego krystalizacji na powierzchni roślin,
- zapewnia równomierne pokrycie i zwilżenie powierzchni chwastów,
- rozpuszcza wosk kutikularny na powierzchni roślin - najważniejszą barierę wnikania herbicydów,
- zapewnia szybkie i zwiększone przemieszczenie substancji aktywnej do komórek roślinnych,
- zabezpiecza substancje aktywną przed zmyciem przez deszcz, umożliwia dotarcie większej ilości substancji aktywnej do miejsca działania,
- zapewnia większą skuteczność działania stosowanych środków ochrony roślin,
- chroni opryskiwacz przed wytworzeniem trudnych do usunięcia osadów.Opis Produktu:

Atpolan Bio 20l to wielofunkcyjny adiuwant, przeznaczony do sporządzania emulsji z wykorzystaniem środków ochrony roślin. Jego użycie sprawia, że nawet najmniejsze krople oprysku świetnie utrzymują się na chwastach, dzięki czemu działanie preparatu zwalczającego szkodniki jest jeszcze skuteczniejsze. Atpolan Bio przyczynia się do równomiernego pokrycia chwastów opryskiem, zabezpieczając przed zmarnowaniem formuły zwalczającej.

Szybsze wniknięcie oprysku do najgłębiej położonych komórek rośliny pomaga skuteczniej chronić uprawy. Jest możliwe właśnie dzięki zastosowaniu adiuwanta Atpolan Bio. Cena produktu jest przystępna, a jego wydajność pozwala na zoptymalizowanie procesu stosowania oprysku.

W naszym sklepie kupisz praktyczny adiuwant Atpolan, cieszący się wieloma pozytywnymi opiniami użytkowników ze względu na swoje skuteczne działanie. Produkt zabezpiecza substancję aktywną zawartą w wybranym środku ochrony roślin – oprysk nie zostanie zatem zmyty przez deszcz ani inne opady atmosferyczne. Atpolan Bio 20l chroni także opryskiwacz przed osadzaniem się w jego wnętrzu zanieczyszczeń.UWAGA:


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl