Adiuwant Amigo 95 EC 1L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 28,00 zł 28.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AGRIGENT
Kod produktu: 0000001994

Opis
ADIUWANT AMIGO 95EC 1L


Środek AMIGO 95EC jest niezwykle chętnie wybierany przez rolników. Za jego sprawą plony mają zdecydowaną szansę być liczniejsze. Spowodowane to jest działaniem, które sprawia, że wzrost roślin nie jest zależny od warunków atmosferycznych. Posiada on wiele zalet, które pozytywnie wpływają na wzrost rośliny i późniejsze plony.


AMIGO 95EC - szereg zalet produktu ochrony roślin


Specyfik za sprawą obniżenia napięcia powierzchniowego cieczy użytkowej, w formie środków ochrony roślin pozytywnie wpływa na równomierne pokrycie cieczą powierzchni, które są opryskiwane. Z tego powodu środki chwastobójcze mają szansę na jeszcze skuteczniejsze działanie. Ma to wpływ na rośliny, które zostały pokryte herbicydami. Dzięki temu pokrycie cieczą użytkową jest zdecydowanie bardziej równomiernie rozłożone. Prócz tego samo przyleganie kropel cieczy użytkowej jest zdecydowanie lepsze. Ma to bardzo pozytywny wpływ na pozostawanie cieczy w danym miejscu. To z kolei eliminuje problem spadania kropel i bezpośrednio oddziałuje na lepsze wchłanianie się cieczy.


 


Środek ten niesie za sobą niezwykle wiele korzyści. Za jego sprawą skuteczność działania środków chwastobójczych jest zdecydowanie większa, tym samym przestaje być ona zależna od pogody.


AMIGO 95EC - użytkowanie


AMIGO 95EC jest środkiem chwastobójczym, o formulacji EC. Skutecznie sprawdza się w szczególności przy uprawie kukurydzy. Warto pamiętać, że przed każdym skorzystaniem ze środków chemicznych, szczególnie tych jeszcze nieznanych, należy zachować niezwykłą ostrożność. Za każdym razem nakazane jest stosować się do zaleceń na tylnej części butelki. Objętość wynosząca 1l sprawia, że jest to doskonały środek, szczególnie w sytuacji, gdy nie ma pewności względem ilości potrzebnego produktu czy po prostu przy mniejszych uprawach.


 

W naszym sklepie dostępnych jest wiele produktów z zakresu środków ochrony roślin. Opinie użytkowników są niezwykle pozytywne. Cena tego preparatu chwastobójczego jest bardzo korzystna. Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszej oferty.


UWAGA:


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl