Adiuwant Aditens Max 5L

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 170,54 zł 170.54
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: INTERMAG
Kod produktu: 0000003868

Opis

Sposób działania: Aby plony były dorodne, należy odpowiednio zadbać o uprawy – zazwyczaj konieczne jest zastosowanie specjalistycznych środków ochrony roślin i nawozów. Celem wykorzystywania adiuwantów jest poprawa właściwości fizykochemicznych substancji używanych przy dokarmianiu pozakorzeniowym. Ważną rolę pełni ich funkcja ochronna – oferowany w naszym sklepie Aditens Max między innymi obniża napięcie powierzchniowe oraz kąt zwilżenia, czego rezultatem jest efektywność wykonywanych oprysków. Wszystko to dzięki zastosowaniu anionowych i niejonowych środków czynnych – w tym polioli oraz związków polioksyetylenowych.


 


Niezawodność, skuteczność działania i atrakcyjna cena to główne zalety adiuwanta Aditens, które często wymieniane są w opiniach klientów naszego sklepu. Formuła tego preparatu została opracowana przez najlepszych fachowców, aby działać kompleksowo. Aby środek odpowiednio spełniał swoją rolę, a przy tym był bezpieczny podczas użycia, należy stosować się ściśle do instrukcji zamieszczonych przez producenta.

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl