do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Actellic 500EC 100ML

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 60,30 zł 60.30
ilość
+ -
szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: SYNGENTA
Kod produktu: 0000000162(1)

Opis

Actellic 500EC 100ML

Substancja aktywna:

pirymifos metylowy = 500

Sposób działania:

INSEKTYCYD w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym, przeznaczony do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych oraz nasion siewnych i przeznaczonych do konsumpcji

Sporządzanie cieczy użytkowej

Przygotowanie cieczy użytkowej z Actellic 500 EC, należy rozpocząć od odmierzenia odpowiedniej ilości preparatu. Następnie, środek trzeba umieścić w zbiorniku opryskiwacza lub zamgławiacza, z włączonym mieszadłem i uzupełnić wodą do określonej ilości. Opróżnione opakowania, dobrze jest przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza lub zamgławiacza z przygotowaną ówcześnie cieczą użytkową. Tak powstały roztwór, trzeba dokładnie wymieszać, najprościej jest to zrobić za pomocą mieszadła hydraulicznego. Jeśli opryskiwacz lub zamgławiacz nie jest w nie wyposażony, ciecz trzeba będzie wymieszać mechanicznie. Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej z Actellic 500 EC, należy dokładnie ustalić, jaka jej ilość będzie potrzebna – przygotowany roztwór należy zużyć tego samego dnia.

Stosowanie Środka:

Dezynsekcja pustych pomieszczeń. wołek zbożowy, spichrzel surynamski, trojszyk ulec Opryskiwać za pomocą opryskiwaczy lub zamgławiaczy automatycznych nie wymagajacych obecności operatora podczas zabiegu.

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 1 litr środka uzupełniony do 10 l wodą na 1000 m2 powierzchni ścian, podłóg i sufitów.

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 1 litr środka uzupełniony do 10 l wodą na 1000 m2 powierzchni ścian, podłóg i sufitów.

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl