do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Starane 333 EC 1L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 173,86 zł 173.86
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: CORTEVA
Kod produktu: 0000003043

Opis

Starane 333 EC 1L

Środek chwastobójczy przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych w zbożach ozimych i jarych

Substancja aktywna: fluroksypyr = 333

Sposób działania: STARANE 333 EC jest herbicydem, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych.

Stosowanie: Starane 333 EC jest środkiem selektywnym o działaniu układowym, pobieranym poprzez liście chwastów, a następnie przemieszczanym do korzeni roślin powodującym zahamowanie wzrostu roślin, a następnie ich zamieranie. Pierwsze objawy działania środka na chwasty są widoczne po upływie 2-3 dni. Zamieranie chwastów następuje po 5-7 dniach. Środek zwalcza przytulię czepną w każdej fazie jej rozwoju. Środek stosować podczas dobrej pogody, w okresie intensywnego wzrostu chwastów.

Dawkowanie Staranne 333 EC

Pszenica ozima, pszenica jara, pszenżyto ozime, pszenżyto jare, jęczmień ozimy, jęczmień jary, owies, żyto, pszenica orkisz

Maksymalna/Zalecana dawka 0,54 l/ha

Środek stosować wiosną od początku fazy krzewienia do fazy drugiego kolanka

Kukurydza uprawiana na nasiona

Maksymalna/Zalecana dawka 0,54 l/ha

Środek stosować w fazie 1-6 liści kukurydzy

Trawnik, murawa

Maksymalna/Zalecana dawka 0,54 l/ha

Środek stosować od marca do września od fazy trzech liści do fazy drugiego kolanka

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl