Roundup Flex 480 1L

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 108,01 zł 108.01
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BAYER
Kod produktu: 0000000928

Opis

  Substancja aktywna: glifosat = 480

Sposób działania: Roundup Flex 480 jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych (rocznych i wieloletnich) wiosną na polach przed siewem lub sadzeniem roślin uprawnych, po siewie, a przed wschodami cebuli oraz w uprawie jabłoni i czarnej porzeczki. Środek stosuje się przy użyciu opryskiwaczy ręcznych. Roundup flex 480 1 l to niezwykle wydajny preparat, ze względu na swoją skoncentrowaną formułę. Ta objętość jest dedykowana do mniejszych przestrzeni, bądź po prostu, aby wypróbować działanie bezpośrednio na swoim polu.


Stosowanie: Roundup Flex 480 jest herbicydem dolistnym o działaniu systemicznym. Pobierany jest poprzez zielone części roślin (liście, zielone pędy i niezdrewniałą korę), a następnie przemieszcza się w całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.) powodując zahamowanie wzrostu i rozwoju w ciągu 1 doby, a następnie ich zamieranie. Pierwsze objawy działania środka (żółknięcie i więdnięcie) widoczne są po upływie 7-10 dni od zabiegu. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach. Roundup 480 flex charakteryzuje się niezawodnym działaniem również przy zmiennych warunkach atmosferycznych. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka. Daje on możliwość uprawy już po 24 h od zastosowania środka przy chwastach jednorocznych, natomiast w przypadku wieloletnich należy odczekać 5 dni. Roundup flex 480 umożliwia uporanie się z problemem chwastów odpornych takich jak skrzyp polny.


Roundup flex 480 - opinie


Nie bez powodu dobrymi opiniami cieszy się właśnie Roundup flex 480. Cena tego środka jest bardzo korzystna a szereg zalet, które za sobą niesie jest liczny. Stale zyskuje on na zainteresowaniu klientów. Dostępna w naszym sklepie internetowym oferta zakłada zarówno ten preparat, jak i wiele innych wartych uwagi produktów. Zapraszamy do zapoznania się z nią. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.


UWAGA:


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

 

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl