MODDUS 250 EC (5L)

Dostępność: brak towaru
Cena: 793,58 zł 793.58
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SYNGENTA
Kod produktu: 0000000325

OpisSubstancja aktywna: trineksapak etylu = 250


Sposób działania: Moddus 250 EC to środek z grupy regulatorów wzrostu roślin, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Wygodna forma preparatu dostępnego w naszym sklepie pozwala na jeszcze skuteczniejsze jego dawkowanie, ale nie tylko. W swoich pozytywnych opiniach doświadczeni rolnicy doceniają także łatwość aplikowania go bezpośrednio na uprawę. To duże ułatwienie w codziennej pracy, szczególnie przy większym areale.


Moddus 250 EC 5l - wskazania do stosowania


Środek Moddus 250 EC stosuje się w celu zapobiegania wyleganiu zbóż ozimych i zbóż jarych oraz rzepaku ozimego, rzepaku jarego i rzepiku ozimego uprawianych w technologiach intensywnych, z wysokim poziomem nawożenia azotowego, jak również w produkcji nasiennej traw i koniczyny czerwonej. Preparat w atrakcyjnej cenie posiada więc szerokie pole zastosowania, co doskonale wpływa na jego użyteczność. Również sama jego aplikacja bezpośrednio na uprawę nie stanowi żadnego problemu. Moddus 250 EC 5L to środek do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych. Środek pobierany jest głównie przez liście i źdźbła zbóż, a następnie przenoszony do tkanek merystematycznych zapobiegając nadmiernemu wydłużaniu się międzywęźli. Możliwe jest więc aplikowanie go bezpośrednio na roślinę, z gwarancją jego odpowiedniego zaadaptowania. Ułatwione przenikanie do głębszych warstw sprawia, że preparat dostępny w ofercie naszego sklepu w każdym przypadku działa niezwykle skutecznie.


Moddus 250 EC - opinie rolników


Moddus 250 EC to skuteczny preparat, który prezentuje wyjątkowo skuteczne działanie na rośliny, jednocześnie nie niszcząc ich. Nie powoduje redukcji długości korzeni i masy rośliny. Skrócenie i usztywnienie źdźbeł zbóż zapobiega wyleganiu łanu. Intensywność działania środka zależy od fazy rozwojowej rośliny uprawnej, odmiany, stanowiska oraz warunków atmosferycznych. Najsilniejszemu skróceniu ulegają międzywęźla intensywnie wydłużające się w okresie stosowania środka. Odmiany genetycznie wysokie reagują na działanie środka silniejszym skróceniem międzywęźli. Z powodu wysokiej skuteczności preparat Moddus 250 EC jest częstym wyborem doświadczonych rolników.


 


UWAGA:


 


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.


 

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl