do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Korvetto 5L

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 199,90 zł 1199.90
ilość
+ -
szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: CORTEVA
Kod produktu: 0000002973

Opis

Korvetto 5L

Skuteczny w odchwaszczaniu rzepaku ozimego wiosną

Substancja aktywna: chlopyralid = 120 (nie częściej niż co 3 lata) * halauksyfen metylu = 5

Sposób działania: HERBICYD selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC). Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancje czynne chlopyralid oraz halauksyfen metylu zaliczane są do grupy O

Stosowanie: Środek zawiera dwie substancje czynne zaliczane do grupy regulatorów wzrostu (zwane również syntetycznymi auksynami) zaliczane do inhibitorów wzrostu i rozwoju. Środek pobierany jest poprzez liście chwastów, a następnie szybko przemieszczany w roślinie. Pierwszym objawem działania herbicydu jest zahamowanie wzrostu, następnie chwasty ulegają deformacji, powstają chlorozy prowadzące do nekroz i zamierania. Środek najskuteczniej zwalcza aktywnie rosnące chwasty

Dawkowanie Korvetto

Rzepak ozimy

Zalecana dawka 1,0 l/ha

Środek należy stosować wiosną po ruszeniu wegetacji od fazy początku wydłużania się pędu głównego do fazy pąków kwiatowych zamkniętych w liściach rzepaku (BBCH 30-50)

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

 

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl