Ikanos 040 OD 5L

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 174,60 zł 174.60
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: NUFARM
Kod produktu: 0000002285

Opis


Ikanos 040 OD - cena


Z całą pewnością każdy z nas choć raz spotkał się w swoim ogrodzie z nieprzyjacielem w postaci wszelkiego rodzaju chwastów. Bardzo często, próba wypielenia wspomnianych roślin bez użycia środków chemicznych kończy się fiaskiem. Nie da się ukryć, że chwasty nie należą do łatwych przeciwników. Właśnie dlatego, chcąc pozbyć się ich ze swojego ogrodu raz na zawsze, warto posłużyć się profesjonalnymi środkami chwastobójczymi, takimi jak oferowany przez nasz sklep - Ikanos 040 OD 5L.


Środek chwastobójczy Ikanos 040 OD - opinie


Oferowany przez nasz sklep środek chwastobójczy Ikanos 040 OD działa w sposób natychmiastowy, poprzez wniknięcie w strukturę chwasta oraz dotarcie do jego korzeni. W ten sposób, środek wchodząc w interakcje z rośliną oraz wysuszając ją, sprawia, że chwast obumiera. Warto również zaznaczyć, że oferowany przez nas produkt jest w pełni bezpieczny dla roślin uprawnych oraz zwierząt. Ikanos 040 OD 5L cieszy się niezwykle pozytywnymi opiniami wśród szerokiego grona miłośników ogrodnictwa!


 


Substancja aktywna: nikosulfuron = 40


Sposób działania: Środek chwastobójczy w postaci zawiesiny olejowej do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie, przeznaczony do powschodowego zwalczania niektórych jednorocznych chwastów jednoliściennych (chwasty prosowate) oraz niektórych chwastów dwuliściennych w kukurydzy.


Stosowanie: Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych. Ikanos 040 OD jest selektywnym herbicydem o działaniu systemicznym. Pobierany jest głównie poprzez liście i szybko przemieszczany w roślinie, hamując jej wzrost i rozwój. Wzrost chwastów zostaje zahamowany wkrótce po zastosowaniu środka, po czym następuje stopniowe przebarwianie się roślin. Chwasty zamierają całkowicie po 20-25 dniach od zabiegu. Środek działa najskuteczniej na młode, intensywnie rosnące chwasty. Ciepła i wilgotna pogoda przyspiesza działanie środka, chłodna i sucha może je opóźnić.Środek najskuteczniej zwalcza chwastnicę jednostronną oraz inne chwasty prosowate w fazie od 3 liści do końca fazy krzewienia, natomiast roczne chwasty dwuliścienne w fazie 2-4 liści.


 


UWAGA:


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.


Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl