do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Elumis 105 OD 1L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 149,98 zł 149.98
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: SYNGENTA
Kod produktu: 0000000079

Opis

Elumis 105 OD 1L

Powschodowy zabieg herbicydowy

Substancja aktywna: mezotrion = 75 * nikosulfuron = 30

Sposób działania: Środek chwastobójczy, koncentrat w postaci zawiesiny olejowej do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie

Elumis 105 OD 5L - skuteczne działanie i niezawodność

Środek Elumis to wysokiej jakości preparat chwastobójczy, który należy stosować dolistnie, a jego działanie obejmuje zwalczanie powschodowe perzu właściwego, chwastów dwuliściennych kukurydzy oraz innych chwastów jednoliściennych.

Elumis 105 OD zawiera w swoim składzie zwiększające jego skuteczność substancje czynne, jakimi są mezotrion oraz nikosulfuron. Jest to jedyny tak skuteczny i sprawnie działający środek działający na chwasty w kukurydzy.

Dawkowanie Elumis 105 OD

Kukurydza

Zalecana dawka 1,0-1,5 l/ha w zależności od presji chwastów na polu i rodzajów chwastów.

Środek stosować w fazie 2-8 liści rośliny uprawnej

Profesjonalny Elumis 105 OD - opinie

Dostępny w naszym asortymencie produkt Elumis 105 OD zdobywa bardzo dobre opinie ze strony zadowolonych użytkowników, którzy chwalą go za jakość oraz w pełni bezpieczne dla kukurydzy działanie.

 

UWAGA:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl