Elumis 105 OD 1L

Dostępność: Brak towaru
Cena: 157,54 zł 157.54
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SYNGENTA
Kod produktu: 0000000079

Opis

Substancja aktywna: mezotrion = 75 * nikosulfuron = 30


Sposób działania: Środek chwastobójczy, koncentrat w postaci zawiesiny olejowej do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie


Elumis 105 OD 1L


Elumis to preparat chwastobójczy, który odznacza się wysoką skutecznością działania. Produkt stosowany jest nalistnie, a jego zastosowanie ma na celu zwalczanie powschodowe perzu właściwego oraz innych chwastów jednoliściennych, ale również chwastów dwuliściennych w kukurydzy.

Używanie produktu Elumis 105 OD niesie za sobą wiele korzyści świadczących o opłacalności jego zakupu. Preparat wyjątkowo szybko działa na chwasty w kukurydzy i jest dla nich całkowicie bezpieczne. Niewątpliwą jego zaletą jest atrakcyjna cena oraz pozytywnie opinie ze strony zadowolonych użytkowników.


Elumis 105 OD - opinie


Preparat cieszy się uznaniem wśród użytkowników, którzy chwalą go zarówno za atrakcyjne ceny, jak i wyjątkowo długi okres stosowania. 

W razie jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować w celu uzyskania przydatnych odpowiedzi na temat preparatu. Środek zawiera wyselekcjonowany skład, który zwiększa jego skuteczność oraz w niezawodny sposób przyczynia się do niezawodnego zwalczania chwastów.UWAGA:


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).


Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl