Coragen 200 SC 0,05 L

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 77,60 zł 77.60
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: FMC
Kod produktu: 0000003025

Opis

Coragen 200 SC to wyspecjalizowany insektycyd działający zarówno powierzchniowo, jak i wgłębnie, gwarantując tym samym najwyższą możliwą skuteczność. Uważa się go za topowy, przełomowy produkt w sadownictwie ze względu na unikalny sposób działania.


Coragen 200 SC – opinie


Coragen 200 SC to profesjonalny środek owadobójczy w formie koncentratu, zawierający optymalne stężenie składniku aktywnego – chlorantraniliprolu. Jest to zupełnie nowa substancja czynna o szerokich możliwościach stosowania w sadownictwie oraz warzywnictwie. Z powodzeniem chroni rośliny takie jak jabłoń, ziemniak, kapusta głowiasta mała czy kukurydza, walcząc odpowiednio z owocówką jabłkóweczką, stonką ziemniaczaną, bielinkiem rzepnikiem (oraz innymi szkodnikami związanymi z kapustą) i omacnicą prosowianką.


Co ważne, Coragen 200 SC wykazuje jednakową skuteczność niezależnie od stadium rozwoju owadów i – choć najczęściej stosuje się go do wyżej wymienionych roślin – z powodzeniem radzi sobie także z ochroną innych upraw. Jest ponadto odporny na zmywanie.


Coragen 200 SC – dawkowanie


Odpowiednia dawka preparatu Coragen 200 SC będzie uzależniona od rodzaju uprawy i szkodnika. Przykładowo, w przypadku jabłoni zaleca się rozpuścić około 125-175 mililitrów środka w 500-750 litrach wody. Taka mieszanina wystarczy do pokrycia 1 hektara upraw.

Ze stonką ziemniaczaną Coragen 200 SC poradzi sobie w postaci roztworu 50-62 mililitrów preparatu na 150-400 litrów wody.

Po zastosowaniu pierwsze efektu pojawią się w ciągu paru godzin – szkodniki zostaną wówczas sparaliżowane, natomiast całkowite pozbycie się owadów nastąpi w przeciągu 204 dni. Co ważne Coragen 200 SC nie wykazuje negatywnego wpływu na owady i roztocza, które są pożyteczne.


Coragen 200 SC – cena

Wyjątkowość insektycydu Coragen 200 SC nie kończy się na unikalnym działaniu, stanowiącym pokłosie nowoczesnych technologii i starannie stworzonej formuły. Cena preparatu jest równie korzystna dla każdego, kto zajmuje się sadownictwem lub warzywnictwem.

UWAGA:


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć szczególną uwagę na stosowane zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i symbole ostrzegawcze umieszczone w etykietach oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2020r., poz.2097).

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl