do kasy suma: 0,00 zł
14 dni na zwrot produktów

Regulatory wzrostu

Regulatory wzrostu są specjalnymi substancjami, które służą do przyspieszenia przebiegu procesów życiowych u roślin. Dzięki nim możesz zapobiec wyleganiu się zbóż, przez które znacznie tracą one na na jakości. Zaopatrując się w oferowane przez nas preparaty, zyskujesz gwarancję dobrego wyboru i zakupu najwyższej klasy produktów, dzięki którym Twoje uprawy będą rosły w prawidłowy sposób. 

Regulatory wzrostu

Antywylegacz Płynny 725 SL  1L Antywylegacz Płynny 725 SL 1L
Producent: NUFARM
Cena:

25,00 zł

szt.
zobacz więcej
Antywylegacz Płynny 725 SL  5L Antywylegacz Płynny 725 SL 5L
Producent: NUFARM
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Antek 725 SL  20L Antek 725 SL 20L
Producent: NUFARM
Cena:

244,31 zł

zobacz więcej
Antywylegacz Płynny 725 SL  20L Antywylegacz Płynny 725 SL 20L
Producent: NUFARM
Cena:

300,00 zł

zobacz więcej
Stabilan 750 SL  1L Stabilan 750 SL 1L
Producent: NUFARM
Cena:

25,51 zł

zobacz więcej
Stabilan 750 SL  20L Stabilan 750 SL 20L
Producent: NUFARM
Cena:

236,92 zł

zobacz więcej
Stabilan 750 SL  5L Stabilan 750 SL 5L
Producent: NUFARM
Cena:

98,00 zł

zobacz więcej

Wyleganie – co to takiego?

Wyleganie często wynika z niekorzystnych i problematycznych warunków atmosferycznych, takich jak intensywny deszcz, grad czy silny wiatr. Źdźbła podczas wydłużania się bardzo często mają tendencję do nadmiernego wzrastania, które skutkuje ich tzw. kładzeniem się. Na szczęście dzięki zastosowaniu regulatora wzrostu jesteś w stanie temu zapobiec i poprzez obniżenie przy jego użyciu środka ciężkości rośliny umożliwić jej utrzymanie się w odpowiedniej, pionowej pozycji. Jest to skuteczne rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie pożądanych efektów bez względu na wszelkie negatywne czynniki zewnętrzne.

Wyleganie – od czego zależy?

Głównym powodem wylegania zbóż jest ich dynamiczny wzrost, który przekłada się na zwiększenie się wagi źdźbeł. W wyniku tego dochodzi do ich wylegania nawet na skutek lekkich opadów czy niewielkiego wiatru. Głównie ma to miejsce w fazie kwitnienia oraz dojrzałości mlecznej łanu, ponieważ są to okresy, kiedy rośliny są szczególnie podatne na to zjawisko. Dlatego tak istotne jest zastosowanie regulatorów wzrostu, ponieważ mogą one zapobiec powstaniu znacznych strat w plonach.

Regulatory wzrostu zbóż – zalety stosowania

Istnieje wiele dobrych stron stosowania profesjonalnych regulatorów wzrostu. Przede wszystkim możesz w ten sposób uchronić swoje zboża przed wyleganiem, które niekorzystnie na nie wpływa i znacząco obniża ich jakość. To zjawisko przyczynia się do powstawania dużych strat, które z pewnością nie wpłyną korzystnie na Twój budżet. Dlatego tak istotne jest stosowanie określonych preparatów, dzięki którym skutecznie powstrzymasz wyleganie zbóż.

Regulatory wzrostu roślin – sklep

Nasz sklep działa od wielu lat – w tym czasie udało nam się zdobyć duże doświadczenie. Dzięki wieloletniej praktyce popartej wiedzą teoretyczną nasi pracownicy zyskali fachowe umiejętności, dzięki którym jesteśmy w stanie pomóc Ci w doborze odpowiedniego preparatu, dopasowanego do Twoich potrzeb oraz wymagań. Każdego dnia służymy Ci radą, dzięki nam zyskasz wszelkie potrzebne informacje do podjęcia właściwej decyzji. Pozwoli to na szybki i właściwy rozwój Twoich roślin.

Regulator wzrostu zbóż – cena

Dzięki kontaktom z renomowanymi dystrybutorami mogliśmy ustalić koszty zakupu na atrakcyjnym dla Ciebie poziomie, dzięki czemu zyskujesz dostęp do najlepszych preparatów w konkurencyjnych cenach. Jest to dla nas ważna kwestia, ponieważ zależy nam na Twoim zadowoleniu i budowaniu pozytywnych, stabilnych relacji z klientami. W naszej pracy stawiamy na przejrzystość działania, a także fachową obsługę, która będzie charakteryzowała się wysokimi standardami, dzięki czemu będziesz zadowolony z wyboru naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl